![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFmCjOG9vHtI88D5GZEJMuzWWb15hyphenhyphenDEFC9rxX47Y2oy4Y6HhgH72w_IFsFkm9YDKKH2D03ECoFOK7XLFHbMQRIBkcWTnNfQBOqQH8X6OpMnRaGQ1HzqkmeDPvNeqXDarC5w0VEEj0-xgR/s320/nuts.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhc99G5saTkjDi55PmefdoNBpQqwlsGTN_lL__s64yXjtqq-n3dwzv8oxEALxhdDmizngVu-mezja6xPt5INxgIHIaDUHbTiLMxCBt3U3TlTNUrZFjQgS3YFALDeE9EfaLX1KM3rjx3c-qq/s320/red+grapefruit.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjzOb8xtuP7TI3zCq8N3eeWHRGOwR0YY0aJqu2JKnsl_LD3C8eNwpA5eP-xz8eaCrX1qwsu5a4rHk6i1IwX0vsFwE5LY6ZBOh1mjbI9UP17ve8SIF2ty2TFoLS3AWVBtF4775yLgcmjgF78/s320/orange.jpg)
Junior Class Fruit and Nuts Sale is HERE!
- Sunkist Navel Oranges - 88 lg. oranges per case - $34.00 per case We can split a case between 2 of you. You may want your own case because these are the best oranges ever!
- Florida Indian River Red Grapefruit - 40 grapefruit per case - $27.00 per case
- Unshelled Mixed Nuts - 2 lb. bag - $6.00 per bag
Mark will pick up the fruit from Illiana on Wed., Dec. 8
5 comments:
Best oranges I've ever had.
Can you bring the form to our house on Thanksgiving and remind me then?
We will take a case...they are the best oranges we have ever eaten.
We will split a case with someone
We would like to split a case also.
Post a Comment